WhatsApp Sipariş

Hakkımızda

Ankara’da Gaziosmanpaşa semtinde faaliyetlerine başlayan Veteriner Eczane, kısa süre içinde Ankara’nın en elit, en donanımlı hayvan hastanelerinden biri haline geldi. 2015 yılında yeniden yapılanan Veteriner Eczane, 4 merkezi ile hayvan hastanesi, veteriner kliniği, köpek eğitim ve otel hizmetleri vermektedir. Bu birimler haftanın her günü 7/24 kedi, köpek sahiplerine Ankara’da kesintisiz destek sağlamaktadır.

Hayvan hastanesi ve veteriner kliniğinde; aşı uygulamaları, koruyucu veteriner hekimliği, tedaviler, ortopedik operasyonlar, genel cerrahi operasyonları, kedi köpek kısırlaştırma operasyonları, suni tohumlama, laboratuvar hizmetleri verilmektedir. Bunların yanı sıra, kedi köpek maması, kedi oteli, köpek oteli, kedi köpek tıraş hizmetleri, pet aksesuarları, ücretsiz alo mama servisi sunmaktadır. Ayrıca diğer evcil hayvan tedavileri ve evcil hayvan malzemeler sağlanmaktadır.

Samimi, sıcak, içten hizmetiyle Ankara’da kedi ve köpekleriniz için en iyisini sunan Veteriner Eczane, bir çok pet için olduğu gibi sizin petiniz için de favori mekan olacaktır. Her geçen gün kendini geliştiren yapısı ve güler yüzlü hizmetiyle Veteriner Eczane ailesi sizleri şubelerinden birinde görmekten mutluluk duyacaktır. 

0
    0
    Sepet
    Sepetiniz BoşMağazaya Dön